אודות
שלום לכם, אהלן. אם מישהו מכם נקלע לכאן בטעות, ולא יודע/ת מי אני, אז הנה - יש עלי ערך בוויקיפדיה >>> קובי ניב. וגם ב >>> קובי ניב בלקסיקון הקשרים לספרות עברית.
והאתר האישי הזה שלי, יש בו ממיטב כל מה שכתבתי ב-50 שנות הכתיבה שלי עד כה. 25 ספרים. ספרי הומור, קומיקס וסאטירה. רומנים. ספרים על תסריטאות ועל קולנוע. וספרי ילדים. הנה, כאן >>> ספרים. וכמובן מאמרים. כתבתי אלפי מאמרים, כמעט בכל עיתון בארץ. וליקטתי כאן עבורכם כמה עשרות מהטובים בהם, בעיקר מאלו שפרסמתי בעשר השנים האחרונות במדור הדעות של 'הארץ. הנה כאן >>> מאמרים. וגם יש פה גם דברים אחרים שכתבתי, וטרם פורסמו. וגם, וזה לא פחות חשוב, תוכלו למצוא בו גם דברים חדשים, מתעדכנים, שאני כותב, עכשיו, במיוחד לאתר. למשל >>>  הַגִּיגִיּוֹת המלאות בהגיגים שוטפים המתעדכנים תדיר על כתיבה ויצירה, ספרות וספרים, קולנוע וטלוויזיה, וגם על פרסומות בטלוויזיה. 
זהו אתר עשיר ומגוון ומתעדכן כל הזמן, ויש בו מכל טוב, ואני בטוח שתמצאו בו דברים כלבבכם. זהו. ובניתי, ואני גאה בכך, את האתר לגמרי בעצמי, כמעט, כי השתמשתי בשירותי הייעוץ של Site123 , והשתדלתי כמיטב יכולתי שיהיה ידידותי למשתמשים וקל לתיפעול.
ועוד מדורים מומלצים >>> יקוב פליני. מה ביומיות הכולל מבחר מביקורות הסרטים הפורנוגרפיים שכתבתי בשנות השמונים למוסף הצעירים 'ראש בראש' של 'ידיעות אחרונות' תחת השם יקוב פליני. ובאחרונה גם הוספתי לקט פנינים מובחר מהמדור הסאטירי המצויר שערכתי וכתבתי בעיתון "חדשות" ז"ל. הנה זה כאן >>> חשדות בחדשות. ויש לי בשבילכם גם ממתק מיוחד >>>  הַנְּסִיכָה עִם הַנְּפִיחָה. סיפור לא לילדים. וכמובן שלא נשכח את >>> אוצר הפתגם והמכתם האוזבקי המהולל, ויש אפילו ממתק חדש >>> נותנים חבל.
אז זהו. אתם ממש מוזמנים, מכל הלב, להיכנס ולשייט ולשוטט כמה ואיך שבא לכם. אז שיוט נעים וקריאה נעימה. ואם התרשמתם - הירשמו לניוזלטר. תודה, ולחיים!

וחדש חדש ישר מהתנור - צילומי כל ספר הילדים "אבא סבבה" לראות ולקרוא >>> אבא סבבה - כל הספר