סיפורי יוסף לילדים

סיפורי יוסף לילדים

על סדרת הספרים של דודו גבע ושלי - ברטה השמנה, עצרת הינשופים והפיל מניו-יורק.

קרא עוד  
אבא סבבה - על הספר

אבא סבבה - על הספר

על ספר הילדים המצליח שלי, שציירה אורה איל, "אבא סבבה" שאזל וכמעט נעלם מן העולם. במדור "אבא סבבה - כל הספר" ניתן לראות ולקרוא את הספר במלואו.

קרא עוד  
אבא סבבה - כל הספר

אבא סבבה - כל הספר

כל עמודי הספר מצולמים מראשון עד אחרון. קריאה מהנה.

קרא עוד  
קוקוריקולום ויטה

קוקוריקולום ויטה

סיפורו של תרנגול שהבקיע גול גדול. ספר הילדים שלי שזכה, ובצדק, למיליון הילולים, שבחים וקילוסין.

קרא עוד  
האישה הכי כועסת בעולם

האישה הכי כועסת בעולם

גברת קריזה, השכנה של אורי ואביגיל, תמיד כועסת וצועקת על כולם. מה עושים? איך אפשר להרגיע אותה? אורי ואביגיל מוצאים פתרון: הם שולחים את גברת קריזה לאליפות העולם בכעס! מה יקרה שם? האם תצליח לגבור על יריביה? האם תפסיק, סוף - סוף, לכעוס?

קרא עוד  
הרואים בעננים

הרואים בעננים

לְמַרְגְּלוֹת הָרֵי בְּרַכְיָהּ הַנִּשָּׂאִים, בְּעֵמֶק רְחַב יָדַיִם, שׁוֹכְנִים שְׁלוֹשָׁה כְּפָרִים. הַכְּפָר עֵין עוֹד, הַכְּפָר נִיר פּוֹרִים וְהַכְּפָר עַמּוּדֵי יְלָלוֹת. כְּמוֹ בְּכָל שָׁנָה, רָאשֵׁי הַכְּפָרִים וּנְבִיאֵיהֶם יוֹצְאִים בְּבֹקֶר יוֹם רִאשׁוֹן הַמְּעֻנָּן לִצְפּוֹת בָּעֲנָנִים וְלַחֲזוֹת בָּהֶם אֶת עֲתִידָם. מָה יִרְאוּ שָׁם הַפַּעַם? הָרוֹאִים בָּעֲנָנִים הוּא מָשָׁל חָכָם וּמְלֵא הוּמוֹר עַל הַשְּׁאֵלָה הַנִּצְחִית - הַאִם הַנְּבוּאָה מַגְשִׁימָה אֶת עַצְמָה?

קרא עוד  
אבא מלך

אבא מלך

"אבא מלך" זה עוד לא ספר לילדים. זה סקיצה לספר לילדים. והיא מוגשת לכם פה כאתגר. אולי מכם המו"ל/ית או הצייר/ת שיהפכו אותו לספר. לא בדיוק חומר "לקריאה" אבל משימה אתגרית. ליודעי ח"ן ועופות מוזרים.

קרא עוד  
עולמות של קפטן שוורץ

עולמות של קפטן שוורץ

טוב, נו, זה לא בדיוק ספר, אלא סדרת קומיקס שעשינו, הצייר הנהדר נועם נדב ואנוי, לעיתון הילדים המאוחד "כולנו" קצת לפני שהוא נסגר. אלי אשד בבלוג-אתר שלו 'יקום תרבות' הוא ששמר את הקומיקס לדורות הבאים, ועל כך אנחנו כמובן מודים לו, והנה עכשיו זה עולה גם כאן. אז תיהנו לכם.

קרא עוד  
תיבת מוח

תיבת מוח

ד"ר (לקולנוע וטלוויזיה) יסמין ששון, תלמידתי משכבר הימים, מקריאה את ספר הילדים הראשון שלי, מ-1989, שאפילו לי לא נותר עותק ממנו.

קרא עוד